morze

opony
-->
 

Jantar - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Wybory samorządowe na prezydenta miasta Radomska kandydaci

Opis:

🌟🏛️ Krzysztof Ciecióra dla Radomska – Nowy Rozdział, Nowe Możliwości! 🌟🏛️

Zapraszamy do wspierania Krzysztofa Ciecióry, niezawodnego lidera, który już od wielu lat oddaje serce dla dobra naszego miasta Radomska. Jego doświadczenie jako poseł w nowej kadencji Sejmu RP stanowi solidny fundament dla sprawowania urzędu prezydenta miasta.

Krzysztof Ciecióra to nie tylko polityk – to prawdziwy mistrz w działaniu. Jako Kandydat na Prezydenta Radomska i wcześniejszy wiceminister rolnictwa wykazał się wyjątkową determinacją i zaangażowaniem. Teraz przyszedł czas, aby wspólnie budować lepszą przyszłość dla Radomska.

Dlaczego warto postawić na Krzysztofa Cieciorę? To nie tylko mężczyzna z kartą polityczną – to także prawdziwy rolnik, który zna potrzeby naszej społeczności od podszewki. Jego wizja opiera się na rozwadze, innowacyjności i współpracy, co zapewni dynamiczny rozwój miasta.

Wybory 2024 roku w Radomsku są kluczowym momentem dla przyszłości naszej miejscowości. Dlatego OdNowa z dumą wystawia Krzysztofa Cieciorę na szczyt, aby pełnił funkcję prezydenta miasta. Jego doświadczenie, wiedza i zapał są niezastąpione w kontekście budowy silniejszej, bardziej zrównoważonej społeczności.

Dołącz do naszej misji, aby wspólnie tworzyć lepsze jutro dla Radomska. Oddaj swój głos na Krzysztofa Cieciorę – gwarantujemy, że będzie to krok w kierunku postępu i prosperity dla każdego mieszkańca naszego miasta.

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP


Razem możemy osiągnąć więcej! Razem możemy zbudować lepsze Radomsko! 🌟🏛️

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Rsko
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1211
Dodane: 2024.02.27
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj