morze

opony
-->
 

Jantar - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Stara cegła płytki łupek rustykalna ręcznie formowana

Opis:

Nasza firma PPU Kamieniarstwo Pawlik to w 100 procentach polski producent produkujący i dostarczający takie materiały jak kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy oraz płyty szlifowane a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia Grabowie I to zakład górniczy a także złoże należące do firmy PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Zagórza na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim lisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć pozyskujemy piaskowiec żółty z okresu jury tylko i wyłącznie sposobami mechaniczno-wyburzeniowymi przy pomocy koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po użyciu wiertarki udarowo-pneumatycznej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem pęczniejącym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z selekcją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Urobiony surowiec skalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie produkty jak : kamień murowy i kamień ogrodowy w różnych formach i kształtach a także płyty szlifowane na fasady i płytki elewacyjne stara cegła ręcznie formowana z piaskowca polskiego

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Stara cegła rustykalna
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1173
Dodane: 2023.05.08
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj